Logo PANS
14 czerwca 2021

X edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej Kultury i Języka Polskiego


W dniu 4. czerwca 2021 r. mija 20 lat od opublikowania rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów powołującego do życia naszą Uczelnię.
W tym jubileuszowym dla PANS roku zapraszamy Państwa podopiecznych do uczestnictwa w organizowanych przez nas letnich działaniach wspierających:
 1. Międzynarodowa Szkoła Letnia Kultury i Języka Polskiego w dniach od 28 czerwca do 2 lipca 2021 r. prowadzonej w formie zdalnej za pośrednictwem MS Teams. Podobnie jak w roku ubiegłym, zapraszamy uczniów klas maturalnych (11 klasa) i przedmaturalnych (10 klasa) na ciekawe i różnorodne zajęcia prowadzone przez doświadczoną kadrę naukowo-dydaktyczną naszej Uczelni
  oraz
 2. Zjazd integracyjno-adaptacyjny dla studentów z zagranicy przyjętych na pierwszy rok studiów w okresie 27-30 września br. Zjazd tzw. zerowy to czas zapoznania się z nowym środowiskiem społecznym i kulturowym, jaki stanowi dla zagranicznej młodzieży  Polska, przygotowania się do studiowania w ramach polskiego systemu szkolnictwa wyższego, zapoznania z Uczelnią oraz z uprawnieniami i wymogami, które wynikają z uzyskania statusu studenta.UWAGA:
 • Zgłoszenia uczestnictwa w Szkole Letniej przyjmowane są do 21. czerwca br. na adres e-mail: drw@pansp.pl
  Formularz zgłoszeniowy Załącznik nr 1
 • Zgłoszenia uczestnictwa w “Zjeździe zerowym” osoby przyjęte na pierwszy rok studiów mogą przesyłać do 15. września br. na adres e-mail: drw@pansp.pl  .
  Formularz zgłoszeniowy Załącznik nr 2

O uczestnictwie w zjeździe decydować będzie kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Uczelnia gwarantuje nocleg oraz program merytoryczny zjazdu.

  Do pobrania